Hakkımızda

Bizler, profesyonel çekici firması olarak 7/24 aktif bir şekilde İstanbul bölgesinde hizmet veriyoruz. Bu alanda deneyim ve tecrübe çok önemli. Ayrıca bunun kadar önemli olan bir diğer durumda çekici araçlarımızdır. Çekici aracımız tam donanımlı ve zamanında bakımları yapılmaktadır. Bu nedenle hizmet kalitemiz her zaman üst düzeydedir.

Biz Kimiz?

Nerede olursanız olun, aracınızla sorun veya kaza yaşama ihtimaliniz her zaman vardır. Bu gibi konularda yardıma ihtiyacınız olduğunda, ihtiyaç duyduğunuz yol yardım veya çekici hizmetlerini size çok kısa sürede ulaştıran bir firmayız.

Firmamıza cekiciotokurtarici.com web sitesinden ulaşabilir ve hizmet verdiğimiz bölgeleri öğrenebilirsiniz.

Firmamız ile müşterilerimize sunduğumuz hizmetler aşağıdaki gibidir;

  • Çekici Hizmetleri
  • Araç Kurtarma Hizmetleri
  • Şehirler Arası ve Şehir Dışı Araç Taşıma
  • Lastik Değiştirme
  • Akü Takviyesi
  • Yakıt İkmali

Verdiğimiz tüm hizmetler deneyimli ve alanında profesyonel bir şekilde çalışma yürüten çekici operatörlerimiz ile sağlanıyor. Yani hizmet kalitemizi çok yüksek tutarak sizlerin memnun olması ve sorunsuz bir hizmet almanız için elimizden gelenin çok daha fazlasını yapıyoruz.

Fiyat Politikamız

Firmamızı ilgi çekici ve tercih edilebilir kılan bir diğer özelliği ise fiyat politikamızdır. Verdiğimiz hizmet kalitesine göre oldukça uygun bir fiyat politikası izliyoruz. Bu nedenle birçok sadık müşterilerimiz bizleri çevresinde yardıma ihtiyacı olan kişilere öneriyor ve bizlerden hizmet alıyorlar.

Müşteri Memnuniyeti

Verdiğimiz hizmetlerde bu kısma çok dikkat ediyoruz ve çok önemsiyoruz. Müşterilerimizin bizlerden almış olduğu hizmetten kesinlikle memnun olmasını sağlamak için çok çabalıyoruz. Uygun fiyatlar, güler yüzlü ve kaliteli hizmet gibi birçok konuya dikkat ediyoruz.

Ayrıca müşterilerimiz zor durumda kaldıklarında onlara mümkün olan en kısa sürede ulaşarak mağdur olmalarının önüne geçiyoruz.

Riskli ve trafiği tehlikeye sokan yerlerde araçlarda sorun ve kazalar sürekli oluyor. Bu durumda bizi arayan müşterilerimize elinden geldiğince çevre güvenliğini sağlamasını söylüyor ve güvenli bir yere geçerek bizi beklemesini rica ediyoruz.

Telefonu kapattığımız anda yola çıkarak müşterimize ulaşıyor ve durumu kontrol altına alıyoruz.

Deneyimlerimiz, Tecrübelerimiz Hizmetlerimizi Kaliteli Yapan En Önemli Unsurlar

Bir çekici firması ne kadar uzun zamandır hizmet verirse versin, eğer iş yapmamışsa yani deneyim ve tecrübesi azsa ve bu alanda yeterli eğitimi yoksa hizmetin kaliteli olma ihtimalide aynı oranda azalır.

Buda alacağınız hizmette sorun yaşama ihtimali oluşturur. Araçlarımız hepimiz için gerçekten çok değerli. Yaşadığımız bu tarz olumsuz durumlardan sonra bir de çekici kaynaklı sorun yaşarsak, bu durum gerçekten çok can sıkıcı olur.

İllaki çekici kaynaklı sorunlara ve kazalara bir kerede olsa denk gelmişizdir veya duymuşuzdur. Bu tarz kazalar ve sorunlar geri dönülemeyecek sıkıntılara yol açabilir. İşte bu nedenle güvenlik önlemleri aracın çekiciye yüklemeye başlamasından önce ve sonra aynı titizlikle devam edilmelidir. Araç doğru bir şekilde araca yüklenmeli ve yüklendikten sonra da aynı şekilde önlemler alınmalı.

Bizler tamda bu konularda çok dikkatliyiz ve sürekli önlemler alıyoruz. Hizmetimizin aksaklığa uğramaması ve müşterilerimize güvenli bir hizmet sunmak amacıyla buna çok önem veriyoruz.

7/24 Aktif Hizmet ve Hızlı İletişim

Çekici hizmetlerimizden 7/24 faydalanabilirsiniz. Ayrıca bizimle iletişim kurmak çok kolay ve hızlıdır. İletişimden sonra bulunduğunuz adrese de aynı hızla ulaşırız. Bu durumlarda hızlı bir şekilde aksiyon almak ve sürekli hizmet verebilmek çok önemlidir.

Özellikle geceleri yaşanan bu tarz durumlarda, 7/24 hizmet veren çekicilerden hizmet alınıyor. Hangi gün ve saatin kaç olduğunun hiçbir önemi olmadan, bir çekici ihtiyacınız olduğunda bizleri dilediğiniz zaman arayabilir ve hizmetlerimizden faydalanabilirsiniz.

HEMEN ARA WHATSAPP